Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.05.15, 15:52   #8
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Seçime Doğru-1 ( SAĞ - SOL ve GOL)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cansuyu Mesajı göster
Tekerleme gibi olmuş sağ, sol, gol
Evet haklısın @Cansuyu,
Aynen tekerleme gibi ve SAĞ ile GOL ortalarına SOL'u alıp, sürekli itekleyip, tekmeleyip, tekerliyorlar ve Türkiye'nin bir türlü ayağa kalkamamasının nedeni de, SOL AYAĞININ sürekli çelmelenip kırılması yüzünden.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilem Mesajı göster
Güzel tespitlerle öğretici bir yazı
Eline kalemine sağlık teşekkürler...
Beğeniniz için ben teşekkür ederim @Dilem,
Ne yazık ki, bu gerçekler yeni yetişen gençlikten sürekli saklanıyor ve üzerinde siyasi akımlar ve farkları üzerinde araştırlar yapması ve düşünmesi engelleniyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Eline sağlık Mediter...

Teşekkürler...
Beğeniniz için ben teşekkür ederim @Redwine,

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Sağ ve Sol! Yıllarca ve halen, bir taraf kahrolsun kominizim, bir taraf kahrolsun faşizm dedi, güya sağcı olanlar Bismillah Allah'u Ekber dedi aklı başka şeye ermedi. Bu memleket başka ülkelerin uyutma aracı olan sadece futbol ve Gol naraları ile uyutulmadı. Politika ve Siyaset sadece seçkinlerin, parası olanların uğraş alanı oldu, diğerlerinin ise A politik olabilmeleri adına fanteziden markaya, magazinden, benim stilime, evlen benimle den, suçlu bulma programlarına, milletin % 39.5 yoksul kategorisinde iken her kanalda yemek programlarına, ütopyadan en iyi türküyü kim söyler programına kadar çok şükür yeterince halkımız meşgul edildi. Siyaset ile Sanat ile Memleketin ali meselesine ayıracak vakit bırakmadılar.
Eleştiri ve serzenişlerinizde, yerden göğe haklısınız Mustafa Bey @Mustafa Akten,
Türk halkı öylesine narkozlanıp yanıltılmış ki, uyanması çok zor zor.
Ama yine de, sizin gibi birkaç vatansever, her türlü tehlikeye rağmen elden geldiğince uyuyanlara seslenip, uyandırmaya gayret ediyor.
Yorumlarınızı büyük zevkle takp etmekten memnuniyet duyuyorum.
Kendinize iyi bakınız.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Çok güzel bir yazı, teşekkür ederim
Sevgili @ Asena, beğeniniz için ben teşekkür ederim. Sizin de (özellikle siyasi) konulardaki paylaşımlarınızı ve fikirlerinizi zevkle okuyorum.

Sevgili @Aristo ek bilgiler için teşekkürler.
Bir başka konuda,
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Ve sol ne zaman sokağa çıksa, karşısında tomalar, akrepler, biber gazlı ve silahlı polisler...
Her eyleme devlet güçleri saldırıyor.
Her eylemde insanlar zulme uğrayıp hapse atılıyor...
Sol daha ne yapsın?

Yazmışsın.
Sol grupların (çevre-doğa-eğitim harçları vb) konulu, masumane ve barışçı mitinglerine dahi,
devletin, tomaları, akrepleri, biber gazlı ve silahlı polislerinin yanında,
milliyetçiliği, sadece PKK'ya tepki göstermekten ibaret sanan (sözde) milliyetçiler de, ellerine geçirdikleri satırlarla ve döner bıçaklarıyla SOL GÖSTERİCİLERE SALDIRIYORLAR.
O sol göstericiler ki, Irakta Türk askerinin başına çuval geçiren Amerika'n askerlerinin başına çuval geçirmeye çalışırken, polisten dayak yeyip, göz altına alınırken çevrede hiç milliyetçi yoktu. Ama biliyorum ki, çevrede o (sözde) milliyetçilerden olsaydı. Polisle birlikte olup o solcu gençlere saldırırlardı.

Şartlanmışlar bir kere, sol bir grup görünce saldırmadan duramıyorlar. Umalım ki, AKP'ye oy veren seçmen uyanırken, milliyetçiliği sol gruplara saldırmak sanaan bu kişilerde uyansın.