Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.05.15, 16:02   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Bir "İmam Uçurmaz Cemaat Uçurtur" Haberi..

Hürriyet gazetesinin, Mısır’ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararı haberini sunuş tarzı üzerinden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve AKP cenahı ile Doğan Medya Grubu arasındaki karşılıklı açıklamalara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu başdanışmanı Yiğit Bulut da katıldı. Bulut, “İki silahım yüzlerce mermim var, ben ölmeden cumhurbaşkanına kimse dokunamaz” dedi.

TRT Haber kanalında canlı olarak yayınlanan Derin Analiz programına katılan Bulut, "Ben asılmadan bu ülkenini seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez” diye konuştu.

‘Milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz’

Bunu ‘Yiğit Bulut’ olarak söylemediğini, kendisi gibi milyonlarca vatandaş olduğunu savunan Bulut, şöyle devam etti:

“Bırakın öyle gazeteden sana sesleniyorum diye mektup yazmak, bırakın aşağılamak, bırakın hakaret etmek, bırakın yurt dışında pazarlık yapmak, 2023 Türkiyesi’ne inanan milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz.”

“İki silahım yüzlerce mermim var, ben ölmeden cumhurbaşkanına kimse dokunamaz” diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu Başdanışmanı Yiğit Bulut’a, hükümete yakınlığı ile bilienen gazeteci Fatih Tezcan'dan destek geldi.

Kişisel Twitter hesabından, “Yiğit Bulut yalnız değil ve hatta az bile söylemiş…Recep Tayyip Erdoğan’a zarar geldiği an ödeyecekleri bedeli hayal bile edemezler…” diye yazan Tezcan, “Bu ülkenin halkının, bu milletin seçtiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gözüne kestirenin gözü çıkartılır. Canına kastedenlerin canı alınır. Biline!” tehdidinde bulundu.

"Bu halkla daha fazla oynamayın" diyen Tezcan, "Anadolu'nun ayarını bozmayın.Millete saygılı, seçtiğine razı olun. Sonra efendileriniz sizi kurtaramaz. Nokta" ifadesini kullandı.

T24

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.