Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.05.15, 22:23   #14
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Lüksemburg’un Eşcinsel Başbakanı Evlendi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi livan Mesajı göster
Her istediğini yazan, bazan istemediklerini de okumak zorunda kalabilir. Okudum anladım.

Yazılan sadece bir fıkradır sn Cadı. Fıkraların iyisi kötüsü olabilir, bu doğrudur. Ama, kötü fıkra da sonuçta sadece fıkradır. Birilerinin yazdığı fıkradan, yazanın eşcinsel eğilimlerini değil sadece, eşcinsel eğilimlerini saklama çabası içerisinde olduklarını görebilme başarısı gösteren birine benziyosunuz. Hünerinize hayran kaldım ve kıskandım doğrusu.

Yalnız, öfkeli öfkeli yazarken verdiğiniz açığın farkında değilsiniz. Madem eşcinselleri, siz benden daha insani, daha modern bir anlayışla karşılıyor iseniz, benim neden eşcinsel eğilimlere sahip olabileceğim ihtimaliyle beni suçluyorsunuz? Elin Lüksemburg'lusunun eşcinselliğine gösterdiğiniz toleransı, benim eşcinsel eğilimlerime (sizin imanız) neden göstermiyorsunuz?

Millete sükseli laflar etme uğruna, yalandan modern anlayışta görünmek uğruna harcadığınız çabanın bir kısmını, 'yazdıklarımda bir mantık çelişkisi olabilir mi' diye düşünmeye harcarsanız, ikna edici olabilirsiniz.

'Şiddetle dalga geçenler, kendi eğilimlerini saklama çabası içinde olmasınlar...' Bu cümle size ait ve eşcinsel eğilime sahip olduğunu düşündüğünüz birine karşı gösterdiğiniz olumsuz tutumun ve öfkenin ifadesidir.
Sn Livan, 2,5 satırdan oluşan yazım için kafa patlatıp, uzun bir cevap yazmış olmanız beni mutlu etti doğrusu. Herkese uzun cevap yazmam, ama alenen sadece benimle ilgili olarak zaman harcadığınız için, yazmamak, nezaketsizlik olacak.

Biliyor musunuz? Kendinizi ifade ediş biçiminiz ve dilimizi etkili kullanıyor olmanız takdire şayan.

Ancak içerikte bir parça sıkıntı var gibi geldi bana. Neden bana karşı bu derece öfke dolu olduğunuzu anlamadım mesela. Siz ne zamandır foruma üyesiniz bakmadım. Bildiğim şey, daha önceleri paylaşımlarınıza rastlamadığım. Her istediğimi yazdığımı, bu yüzden başkalarının fikirlerine de katlanmak zorunda olduğum gibi şeyler yazmışsınız. Siz benim hangi yazılarımı okudunuz da böyle bir tespitte bulundunuz? Eğer yazdıklarımı okumuş olsaydınız, benim klavyemden çıkan ve forumda yer alan her bir kelimemin beynimin süzgecinden geçmiş olduğunu fark ederdiniz. Katlanamadığım ise süzgeci olmayan beyinler olmuştur daima. Reelde de, sanalda da.

Koyultarak yazdığınız cümleme gelince...Psikolojide "yansıtma "diye bir kavram vardır. Açın okuyun. O cümleyi yazma sebebim bazı yazılanların tam da bu kavramı yaşayanların davranış biçimine uygun izlenim bırakması.

Sükseli laflar etme çabasında olduğumu falan ima etmişsiniz ya. Size öyle görünebilir. Herkesin olayları, yazılanları algılama biçimi farklıdır sonuç olarak. Bunun da çeşitli sebepleri var elbet. Ben yazdıklarımın, ya da konuştuklarımın sükseli ya da havalı görünmesi derdinde olmadım hiç bir zaman. Doğam bu, ne yapayım Herkes kendimi çok iyi ifade ettiğimi, çok iyi yazdığımı söyler. E ben de seviyorum bu özelliğimi doğrusu. Kendini iyi ifade edemeyenler kabızlık sorunu yaşar hep

Haa, yalandan modern görünme çabası içinde falan değilim. Forum içinde yazdığım yüzbinlerce kelimeyle, ne ifade etmişsem oyum. Okuyun, ne olduğumu öğrenin de öyle yargılamaya çalışın. Zor olacak işiniz

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla