Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.05.15, 00:58   #19
Bursalı68
Tam Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 625
Aldığı Teşekkür: 1110
Rep Derecesi : Bursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Diyanet Bu Sefer Erdoğan’ı Kızdıracak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi livan Mesajı göster
Başörtülü ve her zaman mevcut hükumete oy vermiş bir mesai arkadaşımızı ikna ettim. Söz verdi oyumu cehepeye vericem diye. Bugün yolda giderken, cehepe konvoyundan bir kadın grubu, bu kişiye tükürmüşler, aşağılamak amacıyla. Akşam aradı, halen oy vermemi bekliyo musun dedi. Ben de, buna rağmen sözünde dur dedim. Delilere uyma, sen akıllı bir kadınsın dedim. Bakalım işim zorlaştı. Cahil her yerde cahil. Cehepe konvoyuna binmekle bi halt sanan insanlar. O kadar emek verdim. Çok kızdım.
Merhaba,

YOBAZIN sağı, solu, inançlısı,inançsızı yoktur...Yobaz yobazdır...Olanları bir terazinin kefesine koyacak arkadaşınız, ne taraf pozitif anlamda ağır çekiyor ise o tarafa yönelecek...Ki o kefelerin, başörtüsü ile ağır geleceğini hiç sanmıyorum...!

Sonuçta AKP öyle bir intiba uyandırdı ki bu ülkede başı örtülü herkesin " ÖCÜ " gibi görülmesini sağladı, bunu başardı...Oysa ki böyle değil...

Ben olsam başta, " başımı örttüm kurtulacağım " diyerek bunu MERKEZ kabul edenin işini kolaylaştırır " Hakkın rahmetine İVEDİ " kavuştururum, başı örtülü diye insanlara " TU KAKA " deyip " ÖTEKİLEŞTİRENİ " inanç veya inançsızlığa saygı göstermeyeni de takım arkadaşı diğerinin yanında uğurlarım...!

Sağlıcakla kalınız...
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.