Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.15, 02:00   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: HDP Gerçeği... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Aristo, linki tıklayıp yazının tamamını okudun mu?
Tabi okudum. Hatta ilk konuya girip line tıkladığımda 2 kere okumuştum... Acaba Bekir Coşkun tipik bir imalı ironi yapıyor da ben mi yanlış anlıyorum diye...

Şimdi senin cevabından sonra bir kere daha okudum...

Finali şöyle yapmış:

Alıntı:
Yedi:
Demek istediğim:
HDP‘ye oy verecekseniz üzülmeyin…
AKP‘den kurtulmak için bizi buraya getirenler utansın…
*
Sekiz:
Benim oyumu soracak olursanız, babamdan gelir o:
Oyum CHP’yedir…
Ama yukarıda öteki şıklarda devamlı bir ''oyunuzu AKP' ye vereceğinize HDP' ye verin'' konusu işleniyor...

Mesela şu:

Alıntı:
Üç:
HDP barajı aşarsa bu bölücü Kürt oyları ile değil, barış içinde bir arada yaşamak isteyen Türk ve Kürt oylarının sonucudur…
Bunu herkes bilir…
Böyle bir şey yok. Nasıl Bekir Coşkun böyle bir sonuca varmış, anlamak mümkün değil.

Özellikle burda tam bir kavram karmaşası var. Yani yüzde 8-9 puan bölücü oyuna barış içinde yaşamak isteyen % 2 veya 3 puan daha eklenecek... Bir yandan sola ve alevilere bire mesaj veriyor vermesine ama çok muğlak...

Bu yazıyı okuyanların % 95' i Bekir Coşun' un ''HDP barajı aşarşa AKP çok zor duruma düşer, o yüzden HDP' ye barajı aştırın'' çağrısı yaptığını düşünebilir...