Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.15, 14:07   #105
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 33
Konular: 1473
Mesajlar: 7,529
Ettiği Teşekkür: 29734
Aldığı Teşekkür: 33075
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Görünen köy kılavuz istemez.

Herşey tam tersi olsa bile bir "yozbaş" var bu ülkenin başında.

CHP'ye hükümet kurdururmu zannediyorsunuz? hiç sanmıyorum.

Gerçi ben ne diyorsam işler daha bu raddeye gelmeden önce zaten herşey belirlenmiş olacak. Siz seçtiğinizi sanacaksınız oysa sizin oylarınızda olmayacak bu ülkenin kaderi.

Bu ülkenin kaderi kimlerin elinde biliyormusunuz? siyasetçilerinde değil siyaset üstü akılın siyaset üstü burjuvanın elinde ve o elden hiçbir zaman çıkmadı.

Ha bende isterim böyle bir CHP'nin başa gelmesi zira özgürlüğe giden yolun köprüsünü sadece CHP yapabilir bunun farkındayım. Ama hayaller başka gerçekler başka..

Karşınızda herşeyi net anlayan bir halk bile yok. Ve böyle bir halkı akıllandıracak tek şey yıkımdır kaostur. Ve bu fitili ateşleyeceklerde belli zaten.

Herşey böyle bitecek, böylece düzlüğe çıkabileceğiz.

Ben olmayacak bir hayale kendimi inandıramam. Olabilecek bir hayalin peşinde olabilirim.

Bu kadar süre zarfında bizi suçlayacağınza soruyorum sizlere? "Yargısından Ordusuna dahil olmak üzere tüm kamu ve kuruluşları ele geçirilmiş, yozlaştırılmış, tasfiye edilmiş bir ülkenin, adaleti tecavüze uğramış bir ülkenin, toplumsal ve bireysel yapısı darmadağın olmuş bir ülkenin, düzenleyeceği seçime inanmak için tek bir neden gösterin?"

Bakın bunun cevabına göre ben sandığa gidecek değilim. Çünkü görüşümüz gereği biz güce hizmet etmek yada belirleme aşamasında katkımızın olmasını istemiyoruz. Anarşistlik böyle birşey. Neden bizi terörle yanyana getiriyorlar hiç düşündünüzmü?

Ama bu cevap çoğu sağ yada sol görüşlü olan insanın aradığı cevap olabilir. Bu anketteki 4 kişinin aradığı cevap olabilir. Çünkü onlarda sosyal adalet özlemini tamamen yitirmiş durumdalar ve çoğu nedenlerinde maalesef haklı.

-----
__________________Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.