Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.05.15, 13:56   #111
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@ReaL

Abi bu zamana kadar hiçbir iktidarın sunduğu nimetlerden yararlanmış değilim. (18 yaşına kadar gittiğim hastaneler hariç, sonrasında bir kereliğine bile olsa sigortalı hastanede muayene olmaya gitmedim)

E bundan başka hizmet aldığım birşey yok olmasınıda istemem. Devlet baba gölge etmesin bana. 15 ay askerlik zulmünüde çektim zaten..
Yahu anlamıyorsun bazı şeyleri. Burada herşeyi yazabiliyorsak, ya da yazamıyorsak bu hükümetin sayesinde.

Demek ki sen hayatından oldukça memnunsun. Avrupa'dan Türkiye'ye tatile gelenlerin rahat yaşam standartlarını görünce iç geçirmeyen mi var? Adamlardaki en düşük maaşlıların bile kapısının önünde 2-3 iyi marka diyebileceğimiz otomobiller var. Hadi ekonomiyi geçtim..

Ya özgürlükler? İnsan hakları? Hak / hukuk?

Ben sadece kendimi düşünecek olsam, benim hiçbir şey umurumda olmaması lazım. Zaten zaman zaman, amannnn demiyorda değilim. Hep senin gibi düşünenler yüzünden.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.