Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.05.15, 01:28   #115
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32415
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

@Aristo

Anarşizm'in doğası insanın doğasıdır. Bu tüm düşünürler tarafından kabul edilen birşey.. Bunun tanımını yaptım.

Sonrasında yazdığım genel kanı ise sadece bir ülke gerçeği. Ama elbette genel kanıda bahsettiğim insanlar ömürlerinin sonuna kadar böyle giderler diye birşey söylemedim (Bunu cümle arasına sıkıştırmam lazımdı) Çünkü en güçlü direnişler zülmün baskının en yoğun olduğu bölgelerden çıkmıştır. Bu cehennemi görenlerin işidir. Onlar görmüş başkalarına göstermişlerdir. Bu kavram içersine insanlığı özgürlüğü destekleyen aşılayan güçlendiren her tarihi kişiliği göstermek mümkündür (Malcolm X, Mahatma Gandhi, Martin Luther King vs)

Yeterki cehennemi cennet sanacak seviyeye gelmesin insan.. Kendini buna inandırmasın. Kara cahil olmasın. Bakın cahil demedim..

Sonradan uyanmayı başarabilmiş bir insanın kendini tamamlaması o kadar zor olmaz çünkü karşında canlı örneği duruyor. Ben temiz değildim. önceden kirliydim. Eğer uyanamayıp tamamen kör olsaydım en ağır bir dinci olabilirdim. Cemaat yurtlarında ağır beyin yıkamaya maruz kaldım. Tanrıya şükür ki üzerime atılan satanist yaftalamasından sonra ordanda atıldım (Kanıt ise dinlediğim metal müzikten dolayıydı komikti tabi)

Bu zaman içersinde tabi kuranı bile öğrenmiştim. Hatta Deist olmamda büyük aşamadır kuran öğrenmek.. Evet düşününce komik gelebilir sizlerede..

Ha kendimi tamamen temiz olarak görmüyorum halen. Çünkü benimde öğrenmem tecrübe etmem gereken şeyler var.

Bu konuda çok fazla kendimden bahsettim sanırım herkesten özür diliyorum.^^ Konu devam edebilir..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.