Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.15, 22:48   #1100
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14441
Aldığı Teşekkür: 15355
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Futbol Karşılaşmaları Sonuç Tahmin Yarışması (2014 - 2015)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
@Deniz, laubaliligi sevmedigimi sana söyledim. ReaL buranin sorumlusu. Yanlis anlasilmalari önlemek icin, yada birinin baska birine rahatsizlik vermemesi icin müdahale etmesi gereken kisidir. Bunda kizacak, yadirganacak bir sey yok.

Sen beni biliyorsun..
Ben senin hocanim..

Bunlar hos cümleler degil. Yanlis anlasilmaya acik cümleler. Yazdiklarimizi binlerce insan okuyor. Profil mesajlarindada aynisini yaptin, seni uyardim
Kötü niyetli olmadigina elbetteki inaniyorum.
Saka yaparkende dozunda yaparsak kimse kirilmamis olur
Biz burada aile ortamında kardeşçe toplumun yararına bilgi paylaşımı yaptık yerine göre şaka ve eğlendik bunda kızacak alınacak ne var ki ben burayı sanal ortam olarak görmedim gerçek bir ortam olarak bildim ben
Seni tanıyamamışım arkadaşım özür dilerim yolun açık olsun..

Not-Hocayı ben teknik direktör anlamında söyledim. Sizin ne anladınız bilmiyorum..?

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.