Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.06.15, 10:14   #4
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13691
Aldığı Teşekkür: 9780
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: HDP 2015 Seçimlerinde Sizce Barajı Aşabilir mi ?

Normal sartlarda gecemez..diye düsünüyorum.

Ama bu algi operasyonu varya..Erdogandan sonra bir lider cikti..
MHP'liler bile keske bizim liderimiz olsaydi diyor..
Gercek solcu, gercek demokrat...

------
RT'i nasil bu algi operasyonuyla basimiza bela ettilerse, simdi aynisini Demirtasa yapiyorlar.

Ben saydiklarinin hic birini bu Insanda göremiyorum. MHP irkci parti oluyorsa, BDP niye demokrat oluyor anlayan varmi?

Assa ne olur? Asmasa ne olur?

Bu tamamen ayri bir mevzu. AKP'liler kina yaksinki, Türkiye bir yol ayrimina geldi. Öyle veya böyle kiyamet kopacak.
Bunun icinde ön hazirlik yapildi. Son cikan güvenlik yasasinin neden ciktigini anlamak zor degil

Bunlari görüp bu gün hala AKP'ye ve BDP'ye (kürt olmayanlar icin diyorum) oy verenlere özel mesaj yazmak isterdim fakat sitede yapmam bunu

Alıntı:
Halkların Demokratik Partisi, kendisini parti tüzüğünde şu şekilde tanımlamıştır: Parti, tüm ezilenlerin ve sömürülenlerin; dışlanan ve yok sayılan bütün halkların ve inanç topluluklarının, kadınların, işçilerin, emekçilerin, köylülerin, gençlerin, işsizlerin, emeklilerin, engellilerin, LGBT bireylerin, göçmenlerin, yaşam alanları tahrip edilenlerin; aydın, yazar, sanatçı ve bilim insanları ile bütün bu kesimlerle birlikte mücadele yürüten güçlerin her türden baskı, sömürü ve ayrımcılığı ortadan kaldırmak ve insan onuruna yaraşır bir yaşam kurmak üzere bir araya geldiği, demokratik halk iktidarını hedefleyen bir siyasi partidir. Yeni yaşam çağrısında partinin ilkeleri anlatılmıştır.

Kaynak
Dünyadan bile hizli dönen insanlar icin bu ne ifade edebilirki?