Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.06.15, 23:25   #10
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Seçime Doğru-1 ( SAĞ - SOL ve GOL)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Duayen Mesajı göster
Konu başlığına uygun, mizahi, tokat etkisi yapan bir yazı olmuş. Teşekkürler Mediter..

Uyutulmanın her türlüsünü yaşadık yıllardır, bana kalırsa hala uyku sersemi bu millet, ninni değil uyuşturucu almış gibi mubarekler..

Kalemde mürekkep kalmadı, ama biz yinede vazgeçmeyelim yazmaktan, kimbilir belki uyananlardan bir goool sesi duyabiliriz, umut dünyası.!
Sevgili @Duayen,
Millet öylesine etki altında kalmış ki,
ne ninni ile uyutulmaya,
Ne uyuşturucu almışa benziyor.
Daha çok hipnoz edilmişe benziyor.
Sorgusuz sualsiz ne emredilirse yapıyor.
Düşünebiliyor musun ki,

Kılıçdaroğlu:
''Notere imza verdim, asgari ücreti 1 500 lira yapacağım, yılda iki kez bir maaş ikramiye vereceğim, bunları yapamazsam istifa edeceğim'',
''AKP Hükümeti, mücevherden ve uçakların ,yatların ve gemilerin yakıtından vergi almıyor, onlara ucuz yakıt veriyor. Ben de çiftcinin mazotundan vergi almayacağım ve 4 tl olan mazotu 1,5 tl yapacağım'' diyor.

Ama hala tüm anketlerde AKP hala %40'larda.

Eğer bu (noter onaylı) vaatler bir avrupa ülkesinde verilse, tüm çalışanlar ve çiftçiler (köylüler) o partiye oy verirdi.
Ama bizimkilerde tık yok
Sanki karın tokluğuna çalışan emekçiler ve ürettikleri ürün ile masraflarını karşılayamayan çiftçilerimiz:
''Allah muhafaza bize fala para verilirse halimiz ne olur?'' diye korkuyorlar.
Bu gafleti hipnoz ile açıklamaktan başka yol kalmıyor.