Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.15, 22:10   #26
Boray
Gerçek Üye

Boray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 109
Ettiği Teşekkür: 407
Aldığı Teşekkür: 3102
Rep Derecesi : Boray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bulutlarda
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Sonuçları Tahmin Yarışması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi livan Mesajı göster
Bir endişem var. Nasıl anlatsam? Pazar günü bu hükumet tekrar birinci parti olarak seçilirse üzerimden bir yük kalkacak sanki.

Şöyle ki, babasının sermayesini yiyen sorumsuz oğlan gibi 12 yıl götürdüler. Ekonomik program zaten hazırlanmıştı ve kamuya ait servetin sermayeye dönüştürülmesi paketlenip hazır hale getirilmişti. Mükemmel bir şanstı. Şimdi özelleştirmeden gelen sermaye bitti. Yandaşların ihalelerine, hikayeden tayyare beton yığınlarına gitti. Önümüzdeki dört yıl, bu ülkeyi yönetmek kabiliyet istiyo. Ekonomik ve siyasi (kürt) kriz kapıda bekliyo. Davutoğlu seçimi kaybetmek için dua ediyo bence. Kazara muhalefet hükumet falan olursa enkaz altında kalabilir. Bu durumda insanlar AKP'yi bir daha gitmemecesine tekrar getirebilirler.

Bence bu seçimde AKP tekrar iktidar olsun. Göndermeye gerek yok, önümüzdeki dört yıl içerisinde kendileri bırakıp kaçarlar.
Bazen ben de böyle düşünüyorum ama sonra diyorum ki eğer tek başına iktidar olamazlarsa C.başkanı muhalefet partilerine yetki vermeyip Akp iktidar olana kadar erken seçim yapacak bence. Bu onları daha çok yıpratır gibime geliyor. Ya da Akp Hdp koalisyonu bu adamların sonunu getirir. Bekleyip göreceğiz.
Boray isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Boray'in Mesajına Teşekkür Etti.