Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.06.15, 00:57   #33
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Sonuçları Tahmin Yarışması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Mümkün olan şeylerden bahset Cadıı..

Oyu hangi kesimden alacak. Yaptıkları bölücülükten başka birşey değil. Bazen düşünüyorum da, hamasi nutuklar atıp, hatta ve hatta cezaevine girenler bile bu vatanı bizim kadar sevdiğini düşünmüyorum.

Yeri gelince insan feragat da edebilmeli. Nedir bu egoistlik?

Alıntı:
Vatan Partisi’nin YSK’ya sunduğu listelerde yurttaşları kucaklayacak, dikkat çekici isimler bulunuyor.

ÖCALAN’I SORGULAYAN DA ADAY, YARGILAYAN DA

Abdullah Öcalan’ın sorgulayan komutan emekli Albay Hasan Atilla Uğur Aydın’dan, İmralı’daki yargılamaları yapan Mahkeme Başkanı Yargıtay Onursal Üyesi Turgut Okyay ise Adana’dan Vatan Partisi’nin adayı oldu.
Dogu Anadoluda, AKP tarafindan, PKK Kucagina atilan secmenleri.

Politikaya inancini kaybetmis kesimi Mobilize etme Potensiyeli görüyorum icinde.

Bir onlari cekebilse, CHP ile Koalisyona girmesini isterdim.

Bu ara, bir kontomla Twitterde destekledigim kesim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.