Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.15, 02:23   #58
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Sonuçları Tahmin Yarışması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
4 ucu b...klu değnek bu kutuplarla kualisyon kurulsa da yine erken seçim görüyorum ben. Gerçi benim gönlümde de kualisyon yatıyordu ama MHP su koydu benim nacizane planlarım da su yüzünü gördü ve hatta suyun dibini
Açık olan tek bir şey var.

Erdoğan uzatmaları oynatacak... Hani ''hakem'' ya...

Yani mümkün olduğunca mevcut hükümeti görevde tutacak. Yeni hükümeti kurma görevini son anlarda Davutoğlu' na verecek... Davutoğlu son saniyelere kadar hükümet kurma olanaklarını araştırcak (!) falan...

Erdoğan süreci sakız gibi uzatabildiği kadar uzatacaktır.

KaçAKsaray, yeni hükümeti geciktirebileceği kadar geciktirerektir.

Panik!

Sakız gibi uzatılan bu sürecin sonunda erken seçim de olabilir ve muhtemeldir...

Ama sonucu belirleyecek olan şudur:

Meclis' te 4 parti var ve hepsi de BOP denen projeye endekslenmiş partiler...

AKP/Erdoğan, zaten BOP eşbaşkanlığı yapıyor.

HDP/Selo/Apo ise zaten küçük BOP eşbaşkanları.

MHP, seçim bildirgelerine ''ABD ile stratejik ortaklık ilişkilerini daha da geliştirmek ilkesi'' diye yazmış...

CHP' nin bildirgeleri ''ülkemizdeki ABD ve NATO karşıtlığını yumuşatma görevi'' diye yazıyor...

Koca Meclis' te ABD' ye karşı tavır alacak bir parti yok maalesef!

Hal böyle olunca, hükümet nasıl ve kimler tarafından kurulursa kurulsun asla gerçekten ulusal bir hükümet olmayacaktır.