Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.15, 08:12   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72248
Aldığı Teşekkür: 66396
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Dostum Tayyip'e Açık Mektubumdur | Emin Çölaşan

“Benim çok değerli kardeşim, iki gözüm Tayyip!.. Nasılsın bakalım, pazar gecesinden beri iyi misin?
O gece geç saatlerde beni arayıp ‘Şimdi ayvayı yedik, bundan sonra ben ne yapacağım’ diye sorduğunda hem çok şaşırmış, hem de üzülmüştüm.
Estağfurullah, sen ki bir dünya liderisin, önünde bütün dünyanın esas duruşta beklediği bir efsanesin, senin ayvayı yemen hiç mümkün olur mu?
Değerli kardeşim, o gece sana söylediğim gibi bazı hatalar yaptın. Aynı konuda seni seçimden önce de uyarmıştım.
Türkiye’nin dört bir yanında her gün en az beş toplu açılış mitingi yapman gerekiyordu. Sen eksik bıraktın, tempoyu günde bir mitinge düşürdün. Bu yetmez.

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

- - - - - - Sözcü - - - - - -