Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.15, 16:06   #66
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177619
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Sonuçları Tahmin Yarışması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
ReaL niye bu kadar agrasif oluyorsun ki AKP ye giydirirken sorun yoktu arşive bakarsan AKPye çok ağır şeyler yazdım dahi forumun geneli öyle. Diğer partileri neden bu kadar savunuyorsun? Ben realistim ve böyle düşünüyorum bitti...

Ayrıca ödünç oyla ilgili her kafadan bir ses çıkıyor ben sizi dinlemek istedim. sorduğum soruların mantık dışı olmasından anlayacağını umuştum...
Doğru uslüp ile sorsaydın, ona göre de yanıt alırdın. Bu bir..

Daha önemlisi akp ye giydirirken sorun yoktu diyorsun. E bir de sorun mu olsaydı. Burada her ne yazıldıysa, olanlar yani gerçekler yazıldı.

Agresiflik mi? Güldürme beni. Bir kendi yazdığın mesaja bak, bir de aldığın yanıta. Burada ağzımıza gelen herşeyi yazmıyoruz, yazılmamalı da.

"Bunlardan bir b.k olmaz" diyeceğine, "bunlardan bir halt olmaz" diyebilirdin. İki kelime de cümlenin anlamını bozmuyor.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.