Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.15, 23:54   #6
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "AKP Hükümet Dışında Bırakılmalı"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Biz partimizin hiç biri ile koalisyon yapmasını istemiyoruz. Bu seçimi kaybettik biz hariç herkes kazandı..

Akp'siz bir hükümet kurulmalı. Bir dönem yönetsinler o zaman belki Akp'ye oy vermeyenlerin aklı başına gelir. Birde böyle denenmeli bakalım ne olacak..
@Slower,
İtiraf edeyim ki, senin daha önceki yorumlarında, Muhafakazar görüşlü olduğunu;
*AKP'nin Türkiye'nin kaynaklarını nasıl yabancılara ve eşe dosta peşkeş çektiğini, elde ettiği geliri de (sorumsuz bir ) miras yedi gibi çarçur ettiğini,
*Türk ordusunu Amerika'nın emrine vererek Irak, Libya, Suriye gibi müslüman ülkeleri kan gölüne çevirdiğini bildiğini ,
*AKP'nin ve Tayyip Erdoğan'ın (Fransa Kraliçesi gibi) kendisi eşsiz (KAÇAK) saraylarda ZEVKİ SEFA İÇİNDE YAŞARKEN,
900 lira asgari ücretle yaşayanlara 3 kuruş zam için ''Para yok!'' diye (sırıtık) feryat edenlerin çelişkisini gördüğünü,
Yatlara, katlara, yollara, makam araçlarına para bulurken, yeraltında yaşayan işçilerin can güvenliğini sağlatmayıp, ölen işçilere ''KADER'' diyen, ama kendi korunmalarını kadere bırakmayıp zırhlı araçlarda binlerce korumayla gezen AKP başlarının çelişkisini farkettiğini,

ama muhafazakar başka bir seçenek olmadığı için de kararsız kaldığını sanıyordum.

Oysa ki görüyorum ki, bunca yolsuzluğuğa, savurganlığa rağmen hala AKP'yi savunuyor ve AKP'ye oy vermeyenlerin aklının başına gelmesini yazmışsın.

İnsaf Slower, ''Senin aklın başına gelsin!'' demiyorum çünkü SENİN AKLININ OLDUĞUNDAN BİLE ŞÜPHELİYİM.

@Insanlikarayan seni eleştirdikçe onun insafsız davrandığını düşünüyor ve senin, inadından vaz geçip doğru yolu bulacağını sanıyordum.
AMA GÖRÜYORUM Kİ,
SEN O OLMAYAN AKLINLA HALA AHKAM KESİYORSUN VE BEN DE İLK DEFA BU KADAR İNSAFSIZ BİR YAZI YAZMAK ZORUNDA KALIYORUM.

Yazık sana da, senin gibilerin AKP'ye oy vererek atalarımızın emaneti bu çağdaş Türkiye'yi çağdışı Arap şeyhliklerine döndürmeye çalışıp, Türkiye'yi bölünmenin iç savaşın eşiğine getirmenize de...