Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.06.15, 01:07   #8
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "AKP Hükümet Dışında Bırakılmalı"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Biz partimizin hiç biri ile koalisyon yapmasını istemiyoruz. Bu seçimi kaybettik biz hariç herkes kazandı..

Akp'siz bir hükümet kurulmalı. Bir dönem yönetsinler o zaman belki Akp'ye oy vermeyenlerin aklı başına gelir. Birde böyle denenmeli bakalım ne olacak..

Hangi Vatan Hainiyle Hükümet kurulmasini isterdin?.

HDP ile ilk Gerdege Gireni unuttun degilmi?.

Hadi AKP´siz Hükümet Kuruldu.

Hirsizlarin son olarak 170 Cuval parayi Isvicreye tasidigini görmemezlikten´mi gelicegiz zannediyorsun?.

O Cuval dolusu Paralarda Isvicreden geri gelecek, AK-Trol olarak Ac ve Sefil kalacaksiniz.

Hadi ilk etapta AKP´siz Hükümet kuruldu diyelim,
Öcalana tapanlarla bu sadece olabilecegi ortada!.

Parlamento sadece, belirli kriterler altinda calisiyor, Yemin Törenini acaba nasil yapabilecekler.

Iste burada AK-Larda sorguya cekilecekler.

Hapsi boylayan Saatci ve Bavulcu birliginden sonra, Vatan Hainlerine sira gelecek.

Cumhurbaskanligi Koltuguda, bu esnada temizlenmis olacak.

Eeeeee, O zaman Maasini kimden alicaksin?.

Frankfurtta olan Secmenin ********ligini Görmüs veya Duymussundur.

Ayni O Cadirin altinda bende oyumu verdim.

Hoca oyunu daha evvel vermis, hala orada dolastigi icin, birisinin Gözüne takilmis.

Yeniden Secmeye girdigi icin, bu sefer, Kimlik numarasini sadece verip, Hakiki Kimlik tabiki O anda yok, secmeye calismis.

Tabiki Kimlik numarasi burada Bilgisayara islenip, hemen kontrol edilebiliniyor.

Sonra su Hocaya sormuslar, bu numara kimin diye.
Hocanin cevabi, haniminin oldugunu söylemis.

Eee Her Itle Grdege girildigi icin, bunlar rkk ve Kariligida degistiriyorlar anlasilan.
Cünküüüüüüüü, O Kimlik numarasi altinda cikanda, Sakalli ve Biyikliymis.

Simdi burada Palabiyik Hikayesinide anlattirtma bana, garanti duymussundur.

Aaah @Mediter Cok uzun bir zaman burada yoktun.

Son Forumdasimiz @Inatci´yda, bunla özelden takilmaya basladiktan sonra, piyasadan kayboldu.

Az daha Hikayesinde anlattigi kisi olabilecegini bile düsünmeye basladim.

En sonunda Teke tek´te konusunu acip, Foyasini ortaya cikartmaya calistim.

Anlasilan biraz bile olsa, bir kac itirafta bile bulunmustu.
Bunun farkina vardiginda, Firsati Firsat bilip, Hemen sildi.

Biraz birisinle Muhabbet ettigimde, Yalanlarini acma taktigim Mükemmel olmasada, bana yetiyor.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.