Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.06.15, 01:32   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: AKP Artık Bunları Yapamayacak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi livan Mesajı göster
Sizler bu başlığı atabilesiniz diye, bağrıma taş basıp oyumu HDP'ye verdim. Bir nebze de olsa sizleri mutlu edebildiysem, bu güzel bir duygu. Doğru mu yaptım yanlış mı, bunu zaman gösterecek. İleride yanıldığım ortaya çıkarsa ve suçlanırsam, bu başlığı güncellerim, ona göre.

Ilk Güncelleyen ben olayim dedim.

HDP basi, Hemen Abdullah Öcalana olan Askini Acikladigindan haberin var degilmi?.

Hadi HDP´ye oyunu verdinde, ortalikta olan olan Öcalan Parlamentoya Cigliklari, Kulak zarini Patlatmadimi?.

Acaba bunlar üzerine ney düsünüyorsun?.

Yanlis anlasilmasin, Kimyasal Ali, Zehirli Bombalarini O Belirli bölgeye attiginda, O Katliama karsi buradada karsi gelmistik.

Sadece Insanliga olan Katliami gözler önün getirerek, Yürüyüslerimizi yaptik.

Cünkü orada sadece Kürt halki degil, Halen Katledilen Türkmen Halkida Sehitler birakmisti.

Burada simdi 70 seneden beri, Yahudi soykirimi deyipte, Nazi Almanyaya karsi gelirken, Ukranyada ölen, sayisal olarak IKI-misli Soykirimi sifirladigimiz gibi, Türkmenleri sifirlamamizi beklemezsin umarim?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.