Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.06.15, 02:06   #10
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161542
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: "AKP Hükümet Dışında Bırakılmalı"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Biz partimizin hiç biri ile koalisyon yapmasını istemiyoruz. Bu seçimi kaybettik biz hariç herkes kazandı..

Akp'siz bir hükümet kurulmalı. Bir dönem yönetsinler o zaman belki Akp'ye oy vermeyenlerin aklı başına gelir. Birde böyle denenmeli bakalım ne olacak..
Biz derken akp den bahsettiğini bizler biliyoruz.

Koyu yaptığım cümlenin üzerine kitap değil, kitaplar yazılır. Ama benim o kadar fazla vaktim yok.

Hırsızlıklar meşru olmaya başladı. Açlıktan çöp toplayarak karnını doyurmaya çalışan gariban insanlar pazarlarda artık toplarken,

Madencilere 3-5 kuruşluk sığınma yerleri yapılması maddi açıdan külfet görülürken,

Kendini halkın bir kısmının başkanı olarak gören zat bilmem kaç odalık sarayda 1.000 TL lik bardaklar kullanırken,

Hayatı boyunca otomobil alamayacak kadar yoksul olup da, yol yapıldı yahu diyerek hükümetin birşeyler yaptığını hararetle savunulurken,

Sözüm ona dinine bağlı olarak gösterilen ancak, bu bakara iyi makara diyerek islam diniyle dalga geçenleri, bu millet meydanlarda hala ve hala alkışlıyorsa..... Biter mi? Dedim ya kitap yazılır...

Bu milletin zekasından ben şahsen şüphe ederim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.