Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.06.15, 18:26   #9
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1354
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP Artık Bunları Yapamayacak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
HDP basi, Hemen Abdullah Öcalana olan Askini Acikladigindan haberin var degilmi?.

Hadi HDP´ye oyunu verdinde, ortalikta olan olan Öcalan Parlamentoya Cigliklari, Kulak zarini Patlatmadimi?.

Acaba bunlar üzerine ney düsünüyorsun?.

Anladığım kadarıyla, Öcalan'ı Erdoğan'a tercih ettiğimi, bunun hiç de makul bir şey olmadığını vurgulamak istemişsiniz sanırım.

Güz gelmiş, köylüler üzümlerini toplamışlar ve iki çeşit şarap yapmışlar. Şarapların hangisinin tadı daha güzel? Biri tatmış, diğeri tatmış, herkes farklı farklı fikir beyan etmişler. Birinin güzel dediğine diğeri berbat diyormuş. Bektaşi'yi hakem tayin etmeye karar vermişler. İki kapta farklı iki çeşit şarapla Bektaşi'ye gitmişler. Baba Erenler bir bak şu şaraplara. Hangisi daha güzel? Bektaşi şarap kaplarından birini kafaya diker dikmez, derhal vazgeçmiş. Yüzünü buruşturarak, 'kötüsü bu...' demiş. Oradakiler, ya Erenler, diğerinin tadına bakmadan, nasıl anladın en kötüsünün bu olduğunu demişler. Bektaşi de, 'çünkü, bundan daha berbat şarap olamaz' demiş.

Beni, ikisi arasında bir tercih yapmak zorunda bıraktılar. Ben de Öcalan'ı tercih ettim. Olay budur sn İnsanlıkarayan. Ben HDP'ye oy vermeseydim, HDP'nin aldığı 80 milletvekilinin en az 50'si AKP'nin olacaktı ve şu an AKP'nin vekil sayısı en az 310 civarında olacaktı. Takdir sizlerin.