Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.15, 00:50   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131153
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: AKP Artık Bunları Yapamayacak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi livan Mesajı göster

Anladığım kadarıyla, Öcalan'ı Erdoğan'a tercih ettiğimi, bunun hiç de makul bir şey olmadığını vurgulamak istemişsiniz sanırım.

Beni, ikisi arasında bir tercih yapmak zorunda bıraktılar. Ben de Öcalan'ı tercih ettim. Olay budur sn İnsanlıkarayan. Ben HDP'ye oy vermeseydim, HDP'nin aldığı 80 milletvekilinin en az 50'si AKP'nin olacaktı ve şu an AKP'nin vekil sayısı en az 310 civarında olacaktı. Takdir sizlerin.

2011, secimlerinde, Almanyadan ucaklar kaldirildi.

Bizim burada, Kamerali Cep telefonu bile veriyorlardi, AKP´ye oyunu verdigine dair, Fotosunu cekersen.

Böylece Ilk olarak, 2011 senesinde Secmen olarak Kayida gectim.

Ucak bileti bile ayarlanip, Koltuk hazirda bekliyordu.

Bir IT birden demesinmi, benim üzerime.

Bu Fotoyu ceker ama, sonrada Secmen kiyadini gecersiz yapar diye.

Gercektende Plan Basit idi, "Fotosunu cektikten sonra" Her Partiye damgayi basma istegim vardi. O Ucakbileti ve Ceptelefonu onlara zarar olsun diye yapicaktim.

Oyunu kullanirken arkandami duruyorlardi?.

Yoksa Tek kisilik bir Köy veya Sehirdemi oturuyordunda, Belli olma ihtimali coktu?.

Bunun tam bir Tuzak olarak ayarlandigini hic düsündünmü?

Zaten AKP, PKK ile Gerdeg girmisti.

Öyle bir duruma gelindiki, Öcalani serbest birakma Planlari uygulanamamisti.

Öcalani serbest birakan Hükümet, kaybederdi.

Böylelikle AKP, Bu Bombayi elind Patlamasini istememisti.

Seyligine karsi, birde Vatan Hainligi üzerine gelsin istemeyip, Milletede, Öcalani birakan Hükümet iste onlar diye Propoganda yapma ihtimali yükseliyordu.

Iste simdi geldigimiz durum, Hangi Vatan Hainiyle Hükümt kurmak istersin?.

Isin kötüsüde, SECMENLER BILE baska cikaryol bulamadiklari icin, IC SAVASA GITMEKTEYIZ!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.