Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.15, 01:02   #74
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Sonuçları Tahmin Yarışması

@ReaL evet ti ye aldım emanet oy meselesini, emanet oyu seçimlerden sonra duydum. Emanet oy diye bir şey olur mu hiç! O zaman öyle düşünüyordun ona verdin sonra düşüncelerin değişti ve başka bir partiye oy verdin bitti. Çünkü (Aziz Nesrin'in %60 ı koyun dediği) bir milletin sırf iktidarı düşürmek için stratejik bir yol izleyeceğine inanmıyorum.

Hem birinin gönül verdiği bir parti iktidar olsun diye oy vermek yerine başka bir partiye emanet rey vermesi bana saçma geliyor. Şehir efsanesi bence öyle bir şey yok. Burada emanet oy veren varsa söylesin 'benim oyum emanet' desin ve hangi amaşla olduğunu açıklasın gerçekten merak ediyorum.

Bir de 'buraya yazacağına git internetten araştır' diye resmen çıkıştın bana çocukmuşum gibi. Alınırım tabi

Benimle tartımayan bi sen kaldın ReaL laflarımı cımbızlama! ne demek istediğimi gayet iyi anladın, net bir kıyaslama yapıyorum.