Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.15, 01:19   #75
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Sonuçları Tahmin Yarışması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
@ReaL evet ti ye aldım emanet oy meselesini, emanet oyu seçimlerden sonra duydum. Emanet oy diye bir şey olur mu hiç! O zaman öyle düşünüyordun ona verdin sonra düşüncelerin değişti ve başka bir partiye oy verdin bitti. Çünkü (Aziz Nesrin'in %60 ı koyun dediği) bir milletin sırf iktidarı düşürmek için stratejik bir yol izleyeceğine inanmıyorum.

Hem birinin gönül verdiği bir parti iktidar olsun diye oy vermek yerine başka bir partiye emanet rey vermesi bana saçma geliyor. Şehir efsanesi bence öyle bir şey yok. Burada emanet oy veren varsa söylesin 'benim oyum emanet' desin ve hangi amaşla olduğunu açıklasın gerçekten merak ediyorum.

Bir de 'buraya yazacağına git internetten araştır' diye resmen çıkıştın bana çocukmuşum gibi. Alınırım tabi

Benimle tartımayan bi sen kaldın ReaL laflarımı cımbızlama! ne demek istediğimi gayet iyi anladın, net bir kıyaslama yapıyorum.
Emanet oy olur mu? Şehir efsanesi deyip hala ısrar ediyorsun. Senin bilmediğin herhangi bir şeyi yok saymak doğru mu? Günbe gün yeni şeyler öğreneceksin..

Aşağıya link ekliyorum, o konuya bak. Ve, Livan'ın yazmış olduğu 5. mesajı iyi irdele. Emanet oy nedir, nasıl olur anlamış olursun, gerçi Aristo yukarıdaki mesajlarında anlatmış ama, bir de canlı canlı sitedeki Livan'ın yazdıklarını gör.

Link aşağıda
http://www.forumgercek.com/serbest-k...pamayacak.html

* * *

Sözlerini cımbızlamaya kalksam ohhoooo, her cümlene sayfalarca yazmam gerekir. Önce aynaya bakacağız, hatamızı kendimizde arayacağız. Kullanılan dil çok önemli. Karşındaki kişiyi sınar gibi, kendinin bildiğine inandığın şeyleri tiye alarak sormak doğru değil.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.