Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.15, 01:28   #21
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177620
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: AKP Artık Bunları Yapamayacak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Bende kızıyorum İmralıya, kandile bağlı değiller mi Hırsızdan kaçacağım diye katile sığınmak doğrumu yani

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

2011 seçim sonuçları ile 2015 seçim sonuçları arasındaki fark ne?
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Ben Kürtler açısından demiyorum.Kürt olsam belki bende BDP'ye verirdim Ben bizim demokrat solculara diyorum Hani HDP oy verenler var ya, işte onlara
Farkı sormuştum yanıt alamadım

HDP ha bireysel olarak seçimlere girip, sonradan meclise girmiş, ha Parti olarak. Sonuç? daha önce de meclisteydi, yine mecliste.

Tek bir fark var. HDP olarak milletvekili sayısını artırdılar. Akp nin kazanacağı milletvekilleri HDP nin oldu.

Kötü mü oldu? Konunun en başına gelip, akp nin yapamayacaklarını tekrar okumak gerek.
AKP Artık Bunları Yapamayacak

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.