Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.15, 01:49   #77
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Sonuçları Tahmin Yarışması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Emanet oy olur mu? Şehir efsanesi deyip hala ısrar ediyorsun. Senin bilmediğin herhangi bir şeyi yok saymak doğru mu? Günbe gün yeni şeyler öğreneceksin..

Aşağıya link ekliyorum, o konuya bak. Ve, Livan'ın yazmış olduğu 5. mesajı iyi irdele. Emanet oy nedir, nasıl olur anlamış olursun, gerçi Aristo yukarıdaki mesajlarında anlatmış ama, bir de canlı canlı sitedeki Livan'ın yazdıklarını gör.

Link aşağıda
http://www.forumgercek.com/serbest-k...pamayacak.html

* * *

Sözlerini cımbızlamaya kalksam ohhoooo, her cümlene sayfalarca yazmam gerekir. Önce aynaya bakacağız, hatamızı kendimizde arayacağız. Kullanılan dil çok önemli. Karşındaki kişiyi sınar gibi, kendinin bildiğine inandığın şeyleri tiye alarak sormak doğru değil.

Evet o konuyu okudum ve sabit fikirliliğim için özür diliyorum. Ama itiraf et sende benin akp nin avukatı yaptın içten içe. Türban konusu yüzünden böyle düşündüğüne inanıyorum.
Ben düşüncelerimi açıkça paylaşabilecek özgüvene sahibim artık emin ol.