Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.15, 01:54   #26
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161611
Aldığı Teşekkür: 177646
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: AKP Artık Bunları Yapamayacak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
@ReaL BDP ye oy veren bizim solcuları aklamaya çalışma
Bu %13 etmezdi.
Barajı aşsın diye verilen oylarda var içinde.

Yanlışa doğru demem. Türkiye bölünsün ve kendileri meclislerinde beslesinler seçtiklerini bence daha iyi. Ben verdiğim vergiden bir kuruş onlara gitmesi bile içimi acıtır.
Daha öncede meclistelerdi diye belirttim ama. O zaman da verginden onlara gidiyordu..

HDP nin biraz daha fazla oy alması iyi olmuştur. Hatta çok çok iyi olmuştur. Akp tek başına iktidar olacak çoğunluğu elde etseydi, yandı gülüm keten helva.

Bundan sonraki süreç çok önemli. Demirtaş, son demecinde akp ile kesinlikle koalisyon içerisinde olmayacaklarını belirtti. Seçim öncesi de aynısını söylüyordu. Eğer bu dik duruşlarına devam ederse, sempati toplar, inanırlığı perçinleşir.

MHP yine yaptı yapacağını. Eğer ki erken seçimlere gidilecek olursa, MHP nin başına gelecekler belli. Çok oy kaybeder, çok.

Hatırlayan olur. MHP nin baraj tehlikesi olduğu seçimlerde, MHP nin mecliste olmasının yararını düşünerek, CHP liler MHP ye oy vermiştir.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.