Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.15, 06:45   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33016
Aldığı Teşekkür: 32074
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Türkiye Bu Hükümetin Kurulmasını Bekliyor!.. | Uğur DündarSe­çim so­nuç­la­rı bel­li olur ol­maz, içe­ri­de ve dı­şa­rı­da­ki ba­zı güç odak­la­rı AKP-CHP koa­lis­yo­nu­nu da­yat­ma­ya baş­la­dı.
He­men söy­le­ye­yim, bu koa­lis­yo­nun ku­rul­ma­sı ha­lin­de CHP ilk se­çim­de di­be vu­rur, AKP ise ye­ni­den tek ba­şı­na ik­ti­dar olur.

* * *
Sev­gi­li okur­la­rım, kar­şı­mız­da ha­sar tes­pi­ti­ni zo­run­lu kı­lan ve AKP ürü­nü olan bir en­kaz du­ru­yor.
Bil­me­miz ge­re­ken acı ger­çek şu: Tür­ki­ye çok ağır sos­yal, eko­no­mik ve si­ya­sal ko­şul­lar­la kar­şı kar­şı­ya.
Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - - -Sözcü - - - - - -
__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.