Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.15, 01:35   #41
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5418
Ettiği Teşekkür: 97377
Aldığı Teşekkür: 135792
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Evleneceğiniz Kişinin Siyasi Görüşü Önemli midir?

Alıntı:
Yahu koyun hatunlar hayatın bütün sorunlarının çözümünü öküz kocalarına bırakıyor...

Ama akıllı (!) kadınlar bunlar...

Kocana ''evet kocacım, tamam kocacım'' diyosun ve yemeğini yapıyosun, bazen banyoya sokup yıkıyosun, elbisesini falan ütülüyosun... Yani hiç öyle büyük işlere adapte olup kafaya bin bir ''sarmaşığı'' sarmıyosun...

Sana ne bilmem nerde savaş çıkmış...

Sana ne seçim falan varmış...

Sana ne ekonomi kötüye gidiyomuş...

Dünya halleri, memleket meseleleri falan yok... Bu işlere koca kafa yoruyo, sen umur bile yapmıyosun...

Ve bu kadınlar 90 sene falan yaşıyo ha...
Ben bilmem beyim bilir diyenlerden yani

İyi ya, kocanın bunda, işlerinin görülmesi haricinde ne menfaati var da koyun gibi kadını tercih ediyorlar

Koyun kadın, bedenen yorulurken, asıl önemli olan kafa yorgunluğu, ruh yorgunluğunu öküz koca çekiyor. Bu iş bölümü iyi mi kötü mü bilemedim

Ne diyeyim, altta kalanın canı çıksın

Bu iki tip insanı genellemiyorum he...

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.