Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.15, 16:22   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Bilderberg Toplantısı 2015 | Bilderberg'de Yeni Türkiye Kurgusu

Peki ya çözüm? Denmiş, olası derde devalar aşağıya özet halinde sıralanmış ama, her zaman olduğu gibi güvenilen dağlara kar yağmıştır. Bilderberg toplantıları insanlık hayrına yapıldığı söylenir ama neden? Niçin? Alınan karar varılan sonuçlar40 yıl saklanması koşulu ileri sürülerek ABD'nin en büyük yayın organlarına ültimatom ile verilir?

İnsanlık hayrına yapılan toplantılarda David Rockefeller gibi birinin ne işi vardır? Egemen ve emperyal güçler dünyanın şekillendirilip, sınırlarının yeniden tayini ile tüm dünyayı yönetmenin, yer altı ve yer üstü zenginliklerinin kendilerine kanalize edilmesi için A olmazsa B, olmazsa C planları 1945 yılından beri yürürlüktedir. Bilderberg toplantıları bu planların bir parçasıdır.

Sn. Dilaver, paylaşım ve emekleriniz için teşekkürlerimi sunarım.

"Peki ya çözüm?

Çözüm; bütün oyunu görebilmekten ve bu duruma göre kendimizi konumlandırmaktan geçiyor. Sandık oyununa aldanmamaktan geçiyor. Algı operasyonlarına karşı set koyabilecek olan milli hafıza ve sağduyudan geçiyor. Milli iradenin tecellisinden geçiyor. Her şeyin yeniden bizim kontrolümüze geçeceği ve ülkenin Ankara merkezden yönetileceği günlere şimdiden hazırlanmaktan geçiyor.

Unutmayalım!

Umutsuz durum yoktur, umutsuz insan vardır!

Biz örgütlü olalım, sağduyumuzu koruyalım, sıranın halka da geleceği günler elbet yakın olacaktır!"
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla