Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.15, 02:23   #10
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Vay Komünist Vay !

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde belediye başkanlığını yürüten Komünist Partisi’ne tek bir oy çıkmadı.

Türkiye'nin tek Komünist Parti'li belediyesi olan Ovacık ilçesinde dün yapılan milletvekili seçimlerinde çok ilginç bir sonuç ortaya çıktı.

Komünist Partisi, belediye başkanlığını kazandığı ilçede tek bir oy bile alamadı. Parti, Tunceli genelinde ise sadece 9 oy alabildi.

Komünist Parti'li Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun da kendi partisine oy vermediği ortaya çıktı.

Ovacık ilçesinde HDP, 2 bin 717 oy ile birinci; CHP 1110 oy aldı. AK Parti ise 154 oy alabildi.

Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu, Komünist Parti'ye ilçede bir oy bile çıkmamasını şöyle değerlendirdi: "Ben, Demokratik Halk Dayanışması'nın adayı olarak Komünist Parti'den seçimlere girerek kazandım. Bu seçimlerde Demokratik Halk Dayanışması ile birlikte bir karar aralarak HDP'yi destekleme kararı aldık. Ben de oyumu HDP'ye verdim.”

Kaynak

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.