Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.15, 19:16   #17
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Vay Komünist Vay !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Komik ve ibret verici. Birçok konuda bahsediyoruz, işte küçük bir örnek.

Din din din diye bu ülkenin hali bu durumda. Geri kalmış ülkelerde görülen tipik durumlar.

Komik olan ne?

Benim yazdığım mı?

Şayet öyle ise, düşünceye saygılı olmanı öneriyorum sana...Saygı saygı, emin ol zor bir şey değil.. Bir kere dene, bir kere Tanıdık bir şey yazdığında nasıl bir kulp takarım telaşından kurtar kendini, bu seni büyütmüyor bilesin istedim..

Evet din.. Elbette din...Çünkü ben doksan dokuz isimle anılan, her şeyi yoktan var ettiğine inandığımız bir Allah'a inanıyorum...

beğenirsin, beğenmezsin, inanırsın inanmazsın bu seni ilgilendiren bir durum...

Ama lütfen rica ediyorum, istihzai ve iğneleyici ifadelerle karşı olmaya çalışma...Fikirle karşı dur...

Bak Serserigezgin çok güzel ifade etmiş.. Fikir bambaşka bir şey vesselam..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.