Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.15, 20:36   #18
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Vay Komünist Vay !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Dindar olduklarını bana ispat et, an itibariyle bende komünist olacağım SerseriGezgin...

Ama sağlam delilerle..
Demişsin.. Kendin yazdığın cümlelerini iyi etüt et. Ne yazdığından haberdar ol, ondan sonra gelecek yanıtları da hazmet.

Bak yanıtımı tekrar aşağıya aldın, yine oku. Ben kimseye hakaret etmem, aşağılamam, bunu da iyi belle.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Komik ve ibret verici. Birçok konuda bahsediyoruz, işte küçük bir örnek.

Din din din diye bu ülkenin hali bu durumda. Geri kalmış ülkelerde görülen tipik durumlar.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Komik olan ne?

Benim yazdığım mı?

Şayet öyle ise, düşünceye saygılı olmanı öneriyorum sana...Saygı saygı, emin ol zor bir şey değil.. Bir kere dene, bir kere Tanıdık bir şey yazdığında nasıl bir kulp takarım telaşından kurtar kendini, bu seni büyütmüyor bilesin istedim..

Evet din.. Elbette din...Çünkü ben doksan dokuz isimle anılan, her şeyi yoktan var ettiğine inandığımız bir Allah'a inanıyorum...

beğenirsin, beğenmezsin, inanırsın inanmazsın bu seni ilgilendiren bir durum...

Ama lütfen rica ediyorum, istihzai ve iğneleyici ifadelerle karşı olmaya çalışma...Fikirle karşı dur...

Bak Serserigezgin çok güzel ifade etmiş.. Fikir bambaşka bir şey vesselam..
Neye, nasıl inanırsan inan, bu sadece kendini ilgilendirir. Bunun reklamına da gerek yok. Senin inandığın gibi inanan insanları hırsız bile olsa koruma, kayırma gibi davranışları görüyoruz. (Bak bunu sen yapıyorsun demiyorum, öyle olsa net ve açık bir şekilde yazarım.)

Genel olarak Din deyince akan sular duruyor, bende durmaz. Bir insanın inancı, nasıl inandığı beni hiç ilgilendirmez, o kişinin insanlık kriterlerine bakarım.

He bu arada saygıdan bahsetmeyelim. Saygıyı öğrenecek yaşları çoktaaan geçtim.

Eleştirileri hazmedemiyorsan bu tür konulara yazma..! Yazdığında da yanıt alacağını bil, sonrada saygı saygı deyip kendin saygısızlığa yeltenme..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.