Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.06.15, 07:24   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,960
Ettiği Teşekkür: 73083
Aldığı Teşekkür: 67337
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart O milletvekilinin Karakteri Böyleyse... | Saygı Öztürk

Seç­men oy­la­rıy­la “ko­alis­yon ku­ru­n” de­di. AK­P’­nin tek ba­şı­na ik­ti­dar ola­ma­ma­sı­nın ya­rat­tı­ğı ra­hat­lık top­lu­mun ne­fes ol­ma­sı­nı da sağ­la­dı. Kor­kan, ür­ken bir top­lum oluş­ma­sın­da et­ki­li olan AKP, bir dö­ne­min he­sa­bı­nı mut­la­ka ve­re­cek­tir. Hak­sız-hu­kuk­suz ye­re ce­za­ev­le­ri­ne atı­lan, mes­lek­le­rin­den edi­len bin­ler­ce ki­şi için “biz yap­ma­dık pa­ra­lel­ci­ler yap­tı­” de­mek­le bu işin için­den sıy­rı­la­maz­lar.
Baş­ta Cum­hur­baş­ka­nı Re­cep Tay­yip Er­do­ğan, Baş­ba­kan Ah­met Da­vu­toğ­lu se­çim dö­ne­min­de hep koa­lis­yo­nun ül­ke­ye bü­yük sı­kın­tı­lar ge­ti­re­ce­ği ha­va­sı­nı yay­ma­ya ça­lış­tı­lar. Er­do­ğan, “baş­kan­lık sis­te­mi­nin fa­zi­let­le­ri­ni­” AKP adı­na oy is­te­di­ği “top­lu açı­lış tö­ren­le­ri­”n­de­ki ko­nuş­ma­la­rın­da di­le ge­tir­di. So­nuç­ta Cum­hur­baş­ka­nı­’nın de­di­ği ol­ma­dı.Sı­ra gel­di B pla­nı­nı dev­re­ye sok­ma­ya. “Hü­kü­met ku­ru­la­mı­yo­r” de­ni­lip ül­ke ye­ni­den se­çi­me gö­tü­rül­mek is­te­ni­yor. Bu oyu­na ge­lin­me­me­li.

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - - - Sözcü - - - - -

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti