Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.15, 05:12   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33015
Aldığı Teşekkür: 32076
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post “Demokrasilerde Çareler Tükenmez” Derdi| Uğur Dündar

Türk si­ya­se­ti­nin “Ço­ban Sü­lü­”sü, 9. Cum­hur­baş­ka­nı Sü­ley­man De­mi­rel dün ve­fat et­ti.

Mer­hum si­ya­set ta­ri­hi­mi­zin en çok as­ke­ri dar­be­si­ne ma­ruz ka­lan li­de­riy­di. Ay­rı­ca çok ağır bi­çim­de eleş­ti­ril­me­si­ne, sa­yı­sız ka­ri­ka­tü­rü ya­pıl­ma­sı­na kar­şın, ga­ze­te­ci­le­re kız­maz ve ko­lay ko­lay da­va aç­maz­dı. Med­ya pat­ron­la­rı­nı teh­dit ede­rek kö­şe ya­zar­la­rı­nı kov­dur­maz­dı. Ver­gi de­ne­ti­mi­ni dev­le­tin in­ti­kam ve in­faz ara­cı ola­rak kul­lan­maz­dı.

Çok ze­kiy­di, şa­ka­cıy­dı, ha­fı­za­sı müt­hiş­ti ve hoş­gö­rü­lüy­dü.
Dur­ma­dan okur­du. Bu ne­den­le ça­lış­ma ma­sa­sı hep ki­tap­lar­la do­lu olur­du.Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - - - Sözcü - - - - - -
__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti