Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.15, 10:32   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,963
Ettiği Teşekkür: 73103
Aldığı Teşekkür: 67353
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Güç ve Servet Fani, Ahlak ve Adalet Baki! | Uğur Dündar

Ga­ze­te­ci Ah­met Ya­vuz, “Ho­cam, dün­ye­vi­leş­me, hep dün­ya­yı gör­me, ya­şa­ma has­ta­lı­ğı­na bir ça­re bu­la­bi­lir mi­yiz?” di­ye sor­muş.
Din ali­mi ho­ca­mız da özet­le şu ce­va­bı ver­miş:
“İn­sa­noğ­lu ola­rak unu­tu­yo­ruz. Ken­di­mi­zi, Rab­bi­mi­zi, dos­tu­mu­zu, kar­de­şi­mi­zi, ye­ti­mi, fa­ki­ri, maz­lu­mu unu­tu­yo­ruz. Al­la­h’­ı unu­tur­sa­nız, Al­lah da si­ze ken­di­ni­zi unut­tu­rur. Her se­ne ge­len ra­ma­zan bi­ze ha­tır­lat­ma­ya ge­lir. Bi­ze ken­di­mi­zi, Rab­bi­mi­zi, ya­nı ba­şı­mız­da var­lı­ğı­nın far­kın­da ol­ma­dı­ğı­mız kar­de­şi­mi­zi, an­ne­mi­zi, ba­ba­mı­zı, kom­şu­mu­zu, ai­le­mi­zi, unut­tu­ğu­muz her şe­yi bi­ze ha­tır­lat­ma­ya ge­lir. Ra­ma­zan bir ha­tır­lat­ma ayı­dır ay­nı za­man­da.

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

- - - - - - Sözcü - - - - - -

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.