Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.15, 10:32   #1
Redwine
4 Yıldızlı Aslan

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3236
Mesajlar: 15,870
Ettiği Teşekkür: 66335
Aldığı Teşekkür: 58684
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Güç ve Servet Fani, Ahlak ve Adalet Baki! | Uğur Dündar

Ga­ze­te­ci Ah­met Ya­vuz, “Ho­cam, dün­ye­vi­leş­me, hep dün­ya­yı gör­me, ya­şa­ma has­ta­lı­ğı­na bir ça­re bu­la­bi­lir mi­yiz?” di­ye sor­muş.
Din ali­mi ho­ca­mız da özet­le şu ce­va­bı ver­miş:
“İn­sa­noğ­lu ola­rak unu­tu­yo­ruz. Ken­di­mi­zi, Rab­bi­mi­zi, dos­tu­mu­zu, kar­de­şi­mi­zi, ye­ti­mi, fa­ki­ri, maz­lu­mu unu­tu­yo­ruz. Al­la­h’­ı unu­tur­sa­nız, Al­lah da si­ze ken­di­ni­zi unut­tu­rur. Her se­ne ge­len ra­ma­zan bi­ze ha­tır­lat­ma­ya ge­lir. Bi­ze ken­di­mi­zi, Rab­bi­mi­zi, ya­nı ba­şı­mız­da var­lı­ğı­nın far­kın­da ol­ma­dı­ğı­mız kar­de­şi­mi­zi, an­ne­mi­zi, ba­ba­mı­zı, kom­şu­mu­zu, ai­le­mi­zi, unut­tu­ğu­muz her şe­yi bi­ze ha­tır­lat­ma­ya ge­lir. Ra­ma­zan bir ha­tır­lat­ma ayı­dır ay­nı za­man­da.

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

- - - - - - Sözcü - - - - - -

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.