Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.06.15, 09:03   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33016
Aldığı Teşekkür: 32074
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Koltuk Değneği!| Tokmak
MHP li­de­ri Dev­let Bah­çe­li­’nin ka­tı tu­tu­mu, ül­ke yö­ne­ti­min­de faz­la bir de­ği­şik­lik ol­ma­ya­ca­ğı­nı gös­te­ri­yor! Ya­ni ip­ler yi­ne AK­P’­nin eli­ne ge­çe­cek ve ül­ke­de yi­ne ay­nı zih­ni­yet at koş­tu­ra­cak!

Kı­lıç­da­roğ­lu, yüz­de 60’ı oluş­tu­ran mu­ha­le­fet par­ti­le­ri­nin ik­ti­dar ola­bil­me­si için Dev­let Bah­çe­li­’ye “Gel sen Baş­ba­kan ol, şu hü­kü­me­ti ku­ra­lım.” de­yin­ce, Dev­let Bey bun­dan baş­ka an­lam­lar çı­ka­rıp “Ne ya­ni? Biz kol­tuk me­rak­lı­sı mı­yız?” di­ye ters bir ce­vap ve­re­rek ka­pı­la­rı ka­pat­tı!Not:
Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

Sözcü
__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti