Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.06.15, 11:08   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72273
Aldığı Teşekkür: 66412
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Bu Ülkede Herkes Haddini Bilmeli! | Rahmi Turan

Hiçbir iktidar, bu ülkenin sahibi değildir!
Kim gelirse gelsin, yüzde kaç oy alırsa alsın “Ben şu kadar oy aldım” diye aklına esen her şeyi yapma hakkına sahip olamaz!
Nitekim son seçimde halk AKP’nin oylarını yüzde 40.8’e düşürerek iyi bir ders verdi.
İktidarlar, belirli bir süre ülkeyi yönetmek için görevlendirilen siyasal kuruluşlardır. Halk onlara bu görevi emaneten vermişlerdir.
Böyle olduğu halde, kaç çocuk yapacağımıza, nasıl giyineceğimize, nasıl yaşayacağımıza karar veremez. Bunlar vatandaşın özgür iradesiyle yapacağı işlerdir.
Oysa AKP iktidarı 13 yıl boyunca ne yaptı?
“Oyların yüzde 49.8’ini aldım” diye memleketi babasının çiftliği sandı. Ülkenin değerleriyle oynadı. Cumhuriyet ilkelerini yok etmeye çalıştı, eğitim sistemini ucube bir sisteme dönüştürdü.
* * *

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

- - - - - Sözcü - - - - - -