Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.07.15, 00:45   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177628
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Mhp Daha Ne Yapsın?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Almora Mesajı göster
HDP'nin içerden yada dışardan desteklediği bir koalisyonda bulunmaması konusunda MHP'ye hak veriyorum. Çünkü HDP, PKK terör örgütünün siyasi uzantısıdır. Kim ne derse desin, güneydoğuda HDP'ye oy verenlerin yarısına yakını PKK korkusu ile oy veriyor. HDP barajı aştığı için AKP'nin tek başına iktidar çoğunluğunu elde edememesi, HDP'yi melaike yapmaz. Bence CHP de HDP'ye karşı mesafeli olmalıdır.

Yalnız iş meclis başkanlığı seçimine gelince MHP'nin tavrını hatalı buluyorum. Farz edelim ki ben A partisine oy veriyorum. X kişisinden de nefret ediyorum. X kişisi A partisine oy veriyor diye A partisine oy vermekten vazgeçmem çok saçma olur. Sen Deniz Baykal'ın meclisi iyi idare edeceğini düşünüyorsan; HDP ona oy veriyor diye neden geçersiz oy kullanıyorsun? Çok saçma buluyorum.
Oslo'da görüşen kimdi peki?

Görüştükten sonra açılım diyerek Öcalan'a sayın denilmeye başlanmasına kim önayak oldu? Sorunun yanıtını senin de bildiğine eminim.

Bunlar algı operasyonu. (Seni tenzih ediyorum elbette) MHP, HDP ye mesafeli olsun, CHP, HDP ye mesafeli olsun, meydan akp ye kalsın.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.