Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.07.15, 01:05   #20
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Antalya Atatürk Evi ve Müzesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Mediter iyi fotoğraf çekebilmişsin. Bu gibi yerlerde fotoğraf çekilmesinin yasak olduğunu biliyordum. Gizli gizli mi çektin yoksa

Ellerine sağlık, teşekkürler.
Sevgili @ReaL,
Antalya Müzesinde (sehpa kullanmadan) amatörce fotoğraf çekmenin serbest olduğunu biliyordum. KAYNAK
(Antalya Atatürk Evi de Antalya Müzesi'ne bağlı olduğu için) Yetkililere sormaya gerek görmedim ve açık açık çektim.
Ama (bazı) odaların önüne, ya cam veya kurdela ile barikat koymuşlar ve içeriye girmek yasak, böyle odalarada sadece kapılardan çekebildim.
Beğenin için ben teşekkür ederim.
Fotoğrafları ekleyince de, senin eklediğin resimlerdeki Atatürk Evi'nin dıştan görünüşü ile benim çektiklerimi karşılaştırınca, kapı önündeki fidanların koca ağaç olduklarını, Atatürk'ün özel eşyalarının daha önce eklenmemiş olduklarını görünce de, taze ve daha kapsamlı eklemeler yaptığım için (birazcık) keyfim yerine geldi.