Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.15, 12:11   #7
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Çinlilerin Korkulu Rüyası! Osman Batur

İnsanlar bir savaş verilirken esir düşebilir, kaynaklarını ve imkanlarını yitirerek hak davasında acze düşebilir, insan odur ki esirini dahi önünde eğilmekten alıkoyan, esirine insan muamelesi yapandır Atatürk gibi! Akıl almaz işkenceler, şiddetli kin ve nefretin bir tezahürü olamaz. Ancak insan olmayanlar güçsüz olanlara güç uygulayarak şiddet uygulayarak insan olmadıklarını ortaya koyarlar.

Sn. Dilaver, paylaşım için çok teşekkürler eline emeğine sağlık. Osman Batur çocuklarına yapılanlar yukarıdaki yazıyı okurken tabir caiz ise tüylerimi diken diken etti çok üzüldüm ve duygulandım. Talihin kaderin bir cilvesi mi? Kaçınılmaz bir son mu? Bilemiyorum ama tüm yiğit ve kahramanların sonu, Osman Batur hikayesine benzer oluyor.. Tekrar rahmetler dilerken teşekkürler Sn. Dilaver.