Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.07.15, 23:53   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: AKP-MHP Koalisyonu Tamam Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster
Bence asılsız bir haber. Hiç bir dayanağı da yoktur. '17 25 Aaralık soruşturmalarının başlatılması ve Erdoğan'ın sarayına çekilmesi' ihtimali sıfırdır. 25 Aralık soruşturmasının odağında doğrudan Erdoğan ve Bilal vardır. Böyle bir soruşturmayı Davutoğlu'nun başlatması AKP ve Davutoğlu'nu hallaç pamuğu gibi savurur. Böyle bir şeye ihtimal vermek, asparagas meraklılarının laf olsun torba dolsun lakırdılarıdır. Hiç bir gerçekliği yoktur. MHP aleyhine sözüm ona kamuoyu yaratmaya yönelik ucuz politik tutumlardır.
Buraya kadar anlasildida, bundan sonrasina itirazlarim tavan yapti.

Alıntı:
CHP gücünü kendi tarihi bilincinden ve modern dünyanın politik vizyonundan almak zorundadır. Öyle HDP'yi barajı aşırmakla, MHP'nin merhametini beklemekle iktidar olmaya çalışmak, suya yazmakla kuma çizmek gibi bir şeydir.

Burada öyle bir Tablo cizmissinki, sanki CHP´nin Destan yazmis Polisleri HDP´yi secmis, bunlarin Baraji asmasini saglamis.

Yahu CHP´nin Polisi yok, Destan Yazmis Poliside yok!.

En azindan Gezi olaylarinda, *****´nin Polisi, Destan yazmis Polislerinin Emir üzerine nasil Cocuklari bile Geberttigini görebildik!.

Alıntı:
AKP'nin seçim mağlubiyetiyle çözüleceğini uman CHP, Baykal ve yörüngesindekilerin sayesinde kendisi öz güvenini kaybetme sürecine girmiş izlenimi veriyo.

Komik bir sey, ben tam Baska bir Tablo görüyorum.

Alıntı:
İktidarın tadını alan AKP, mükemmel bir ihtirasla yara alan iktidarını onarmaya çalışıyo.

Birazcik daha ileriye gitseydin, Peygamber bile ilan edebileceginin kanisindayim.

Alıntı:
Muhalefetten HDP Doğu Batı arasında mekik dokuyo. İktidar olmak gibi bir ilgisi yok HDP'nin. MHP dersen milliyetçiliğimizin avukatlığını yapabilmek için sürekli muhalefette olması gerekiyo. CHP de ekmediği yerden biçmeye çalışıyo.

Eger Gezi olaylari olmasaydi, BELKI hak bile verebilirdim.

Maalesef, Gezi olaylarinda bir kac yere telefon ettikten sonra, Yalan ile gercegi daha iyi ayirt etmeye basladim.

Birde Pangea´nin ne amacli calistigini gördükten sonra, Bütün Süphelerde desteklenmis oldu.

Acaba direk bir soru sormus olsam, dogru cevap alabilirmiyim diye düsünmeye basladim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.