Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.15, 02:54   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39628
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
bu kadar resimlerle desteklenmiş açıklama ve izahatttan sonra benim daha fazla bir şey eklememe gerek kalmamış. YALNIZ ŞUNU VURGULAMAK İSTERİM Kİ, o kadar çok konuda AKP ve MHP örtüşüyorki hep merak etmişim neden AKP MHP'ye, MHP AKP'ye iltihak edip, kurumsal olarak birlik beraberlik içinde tesanüt sağlamazlar?

AKP'nin A babası olan hazreti imam Tayyip Erdoğan her türlü milliyetçiiği ayaklar altına alırım söyleminin sahibidir. MHP'nin milliyetçiliği ise üfürükten tayyaredir. Her ikisinin siyasi nosyonunda Atatürk milliyetçiliği yoktur.. Bu nedenle her konuda örtüşenler öpüşmeyide bilmelidir.

Sn.Aristo reel olarak gereğini yapmış, Sn.Insanlıkarayan eklemeleri ile tamlama yapmış, Sn. Livan sanırım kendi penceresinden bakarak görüş serdetmişerdir.

Burası paylaşım sitesi, kimisi geniş perspektiften bakar, kimisi dar açıdan! Herkese adıma paylaşımlardan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

MHP'nin Milliyetçiliği ve Türkçülüğü üzerine sanırım önümüzdeki günerde kapsamlı bir yazım daha olacaktır..
Bu memlekette siyasi bilinç sahibi olmayan hiç bir insan maalesef bu ülkenin siyasetinin Amerikan çıkarlarına göre şekillendirildiğini anlayamaz.

Hele ki AKP ve MHP tabanlarının eğitim seviyelerinin bir birlerine yakınlığı da göz önüne alınınca....

Bir kere daha tekrar ediyorum...

MHP, CIA tarafından ''madem Türkiye' de milliyetçiler var, o zaman MHP vasıtasıyla bizim kontrolümüzde olsunlar'' mantığıyla kurdurulan en rezil partidir...

Ve AKP' den de rezildir kurulalı beri...

Çünkü AKP denen partiye stepne olmayı bile hazmedebilmiş bir partidir.

Alıntı:
MHP'nin Milliyetçiliği ve Türkçülüğü üzerine sanırım önümüzdeki günerde kapsamlı bir yazım daha olacaktır
Mustafa abimin yazısını merakla bekliyorum.