Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.15, 00:50   #38
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: AKP-MHP Koalisyonu Tamam Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Yanlız ülkücüler değil senin gibi düşünenlerde tuhaf.
Sokağa cıktılarmı olay oluyor. Ülkücüler ve karşıt görüşlüler(sanki kim oldukları belli deği)
Çıkarlar teröristen farkları yok, çıkmazlar pısırıklar.

Vuralım derken öldürmeye gerek yok

Baykal'ın solcuğu ne kadar iyi. Biatcı olmadığı içinmi bu haltları işliyor? RT ne görüştü açıklasın. Olmaz olsun onun gibi solcu. Partinin başı kim belli değil. Düşüncesini özgür savunmak bunamı deniliyor?
1960' lı ve 70' li yıllarda duvarlara Bağımsız Türkiye, yazılırdı. MHP'liler ilk fırsatta ''Bağımsız' ı siler üzerine Milliyetçi yazarak sloganı Milliyetçi Türkiye yaparlardı.

Siz hiç MHP' lilerin ''Kahrolsun Amerika'' veya Kahrolsun Emperyalizm sloganını kullandığını gördünüz ve duydunuz mu? Hayır!

Ben bundan bir kaç yıl önce Muğla, Milas ve Marmaris Ülkü Ocakları'nın Marmaris' te demirleyen Amerikan 6. Filosu' na karşı sahilde tamamen barışçı bir eylem yaptıklarını biliyorum. Ülkücüler ilk defa bu ülkede Amerika'yı protesto ettiler.

Peki sonuç ne oldu?

Eylem haberini alan Devlet Bahçeli, anında Muğla, Milas ve Marmaris Ülkü Ocakları yöneticilerini görevden aldı!

Şaka değil bu; gerçek... İstersen haberleri resimleriyle koyarım ki, bu konuyu daha önce foruma eklediğimi sanıyorum.

Yani kimsenin burnunun bile kanamadığı bir eylemden dolayı sırf Amerika' ya karşı gösteri yaptılar diye Ülkü Ocakları yöneticileri, Ülkü Ocakları'ndan atıldı...

Ama ta 1960' lı yıllarda ülkücülerin, islamcılarla el ele 6. Filo'yu protesto eden ve Amerikan askerlerini denize döken solcu gençlere ''kızıl kafirler'' diye silah ve bombalarla saldırdığını sanırım okumuşsundur.

Ve sonrasında ülkücülerin döktüğü solcu ve alevi kanlarını da sanırım biliyorsundur.

Dikkat! Amerikan çıkarları söz konusu olunca ülkücüler sokaklara da çıkar, kan da döker... Ve MHP hiç bir zaman bu canilerden hesap sormamış, tersinde bağrında taşımıştır.

Kimse ülkücüler sokağa çıktı diye onları ''terörist'' yerine koymaz. Kansız ve barışçı eylemlerden bahsettim ben... Mesela 10 Kasım' da Anırkabir' de olmaktan... Ama ülkücüler 10 Kasımlarda da, 29 Ekimlerde de, 19 Mayıslarda da kutlamalara katılmaz, Anıtkabir'e bile gitmezler...

MHP, Türklük ve milliyetçiliğin ABD çıkarlarına angaje edilmesi için kurulmuş, kurucusu da CIA' dan eğitim almış bir şahıstır.

Benim anlamadığım şey şu: ''Hem MHP' li değilim'' diyor, hem de MHP'nin zaaflarını CHP veya Baykal'ın zaaflarıyla hoş göstermeye çalışıyorsun.

Belki niyetin öyle değil ama ortaya böyle bir tablo çıkıyor.

MHP, kurulduğundan beri milliyetçilik maskesi ile ABD'ye Türkiye'nin kumar masası yapıldığı bir süreçte her Daim ''joker'' olmuştur ve olmaya da devam edecektir.