Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.15, 06:48   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,572
Ettiği Teşekkür: 33060
Aldığı Teşekkür: 31766
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post En Çirkin Yalan, Çocuğa ve Halka Söylenen Yalandır!.. | Uğur Dündar“Ön­ce­lik­le şu­nu be­lirt­me­li­yim ki si­ya­set mes­lek de­ğil, onur­lu bir gö­rev­dir. Ül­ke­ye hiz­met et­me­nin yo­lu­dur, ye­ter ki o onu­ra la­yık olu­na­bil­sin.

(…) Kim ne der­se de­sin mev­cut ana­ya­sa, se­çim ve si­ya­si par­ti­ler ya­sa­la­rı de­ğiş­me­dik­çe mil­le­tin ege­men ol­du­ğu bir se­çim so­nu­cu­nu el­de et­mek im­kan­sız gö­rü­lü­yor. Par­ti­ler­de li­der kim olur­sa ol­sun, bir müd­det son­ra tek se­çi­ci ve tek yö­ne­ti­ci du­ru­mu­na gi­ri­yor­lar.Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - - - - Sözcü - -
- - - -
__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti