Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.15, 08:40   #42
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13691
Aldığı Teşekkür: 9780
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP-MHP Koalisyonu Tamam Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster
Ben artık tartışmadan çekileyim, erken celallendim, neye göre kime göre erkense?

Seçilen meclis başkanı meclisi aç kapa yapmış, keyfiyet diz boyu.

Halaçoğlu meclisten çıkmış o vakitler, daha önemli ne işi varsa.!
Benden bu kadar.

Sahi Bahçeli kaç yaşında?
Celallenmek sözünü ben kullandigim icin bana yazdiniz diye düsündüm. Neye alindiginizi anlamis degilim. Ben özel sizi kasdetmedim. Tartismaya katilan tüm arkadaslara hatta kendime bile diyorum, erken degilmi?
Koalisyon görüsmeleri resmiyet bile kazanmadan biz hükümet kurulmus gibi konusuyoruz. Ters köse yapabilirler.

Sahi Bahçeli kaç yaşında?

Beni hic ilgilendirmedi. Okumasini dahi beceremeyen, bes dakika dinlemeye tahammül edemedigim etrafinda kocaman adamlarin agizlarina elini uzatan biri.

Siz Baykali begenmemenin karsiligi Bahceliyi begenmekmi saniyorsunuz?