Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.15, 00:21   #47
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1354
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP-MHP Koalisyonu Tamam Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
yoksa Satirbasi Maas´mi aliyorsun?.
Yok insanlıkarayan, satırbaşı almıyorum. Genelde paragraf başı ücret ödüyo bizim Ak Parti. Aslında verdikleri paraya yapılma bu iş ama ne yapabilirim ki geçinmek zor.

Mesela bir paragraf AKP lehine yazı yazarsam 100 Dolar alıyorum. Aynı paragrafta CHP'yi de kötüleyen bir iki cümle yazarsam 150 Dolar bir ücret alıyorum. Emeğimin karşılığını da her zaman peşin ödemiyorlar insanlıkarayan. Bazan oluyo işte, beş on koli makarna, yüz iki yüz kilo kömür veriyolar. Geçinip gidiyoruz işte, verdiğine hamdolsun.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Dur yahu, yoksa su seylerdenmisin?.
Şener Şen (ağa)'in evinin duvarına yazmışlardı 'Faşo Ağa' diye. Ağa da faşonun ne demek olduğunu bilmiyo ve onun için de tereddüt ediyo, övmüşler mi yermişler mi diye. Çaktırmadan Kemal Sunal'e soruyordu, 'ula faşo ney ki...' diye. Kemal Sunal da, 'böyle işte... adi gibi **** gibi bişe ağam' diyordu.

İlahi azrail, sen adamı öldürürsün... ) )