Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.15, 02:15   #48
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39571
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: AKP-MHP Koalisyonu Tamam Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Sen ne ara taa Amerikalara gittin yine, Gilgamis destani gibi yazmissin

Öz elestiriye bile tahammülün yok senin.

Benim anlamadığım şey şu: ''Hem MHP' li değilim'' diyor, hem de MHP'nin zaaflarını CHP veya Baykal'ın zaaflarıyla hoş göstermeye çalışıyorsun.

On keremi okudum burayi, yirmi kereme bilmiyorum ama anlayamadim
yine

Ben MHP'yi savunsam üstü kapali savunmam. Lafini esirgeyecek birine benziyormuyum.

Bakal'in Erdogan'la Kilicdaroglundan habersiz görüsmesini yanlis buluyorum
Telefonla aradim bulamadim demedimi?
Kilicdaroglu: telefonum bütün gece acikti yok öyle birsey demedimi kameralar karsisinda?
Bundan sonraki aciklamalarin hic biri benim acimdan inandirici degil

--------------

Ülkücülerin dincilerini sevmedigim gibi, solcularinda bölücüleri desdekleyenlerini sevmiyorum dedim. Ne var bunda?

Istiklal marsini irkci diye okumayan, secimin hemen sonrasi TSK güney dogudan cekilsin diyen bir partiyi destekleyenler Atatürk milliyetcisi oluyorda ben elestirdigim icin Atatürk milliyetcisi olmuyorum, MHP'li oluyorum öyle mi?

Konu MHP' nin AKP ile koalisyon hükümeti kurmasına sıcak bakması!

Konunun başlığına bak bir daha...
Şimdi konu bu olduğunda Baykal' ı konuya sokmanın anlamı nedir?

Ayrıca kim ''İstiklal Marşı' nı okumayan ve TSK, Güneydoğu' dan çekilsin diyen'' bir partinin Atatürk milliyetçisi olduğunu, senin ise olmadığını söyledi?

Böyle bir şeyi ben söylemedim.

Ha Amerika' ya falan gitmedim ve gitmem de...

Gılgamış destanı gibi yazsam bile demek ki yine anlayamadın..

Dinciliğe ve bölücülüğe, bunları kim yaparsa yapsın karşıyım.

Bu konuda hemfikiriz...

Ama bazı yazı ve yorumlarından iğneyi MHP' ye, çuvaldızı ise başkalarına batırmakta olduğun anlaşılıyor...