Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.15, 08:14   #49
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131181
Aldığı Teşekkür: 42581
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: AKP-MHP Koalisyonu Tamam Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster
Yok insanlıkarayan, satırbaşı almıyorum. Genelde paragraf başı ücret ödüyo bizim Ak Parti. Aslında verdikleri paraya yapılma bu iş ama ne yapabilirim ki geçinmek zor.
Haydan gelen Huy´a gider diye bir söz var, hayir gelmez o Pradan.

Alıntı:

Mesela bir paragraf AKP lehine yazı yazarsam 100 Dolar alıyorum. Aynı paragrafta CHP'yi de kötüleyen bir iki cümle yazarsam 150 Dolar bir ücret alıyorum.

Bu sekilde Aylik olarak hangi rakama ulasilabiliyorsun?.
Alıntı:
Emeğimin karşılığını da her zaman peşin ödemiyorlar insanlıkarayan. Bazan oluyo işte, beş on koli makarna, yüz iki yüz kilo kömür veriyolar. Geçinip gidiyoruz işte, verdiğine hamdolsun.

Hamd olmasin

Alıntı:

Bazan oluyo işte, beş on koli makarna, yüz iki yüz kilo kömür veriyolar.
Cok ucuza calisiyorsun.
Hak´ini alabilmis olsan, Alin Terinle kazandigin Parayla, daha fazlasini alabilirdin.
Böylelikle Rüsvetcileri destekliyerek, Kendi Bacagina Kursunu sikmis oluyorsun.

Hem O Kömürlerin sahipleri Soma Magdurlari.

Maden sahipleri, Can kurtaran odalarini Sifirlayip, O an icin Dogmamis Bebeklerin Babalarini bile öldürdü.

Bu Yetim Cocuklarinin Haklarini bile Gasp ettiler.

Bu Kizanin Babasi öldügü icin, Kömür alabiliyorsun, haberin varmi`.

Acaba bir Dua´cikta, bu Cocugu aniyormusun?.

Senin Baban Kömür Madeninde ölmüs olsaydi, acaba nasil düsünürdün?.

Bak iste bunu cooook merak ediyorum.
Secim zamaninda babasinin Firma kimliklerini toplayip, sonradan atilip cignenen bayraklari tasimak icin Babalarini Secim alanindan Secim alanina tasirken, Madende Geberttiklerini cikarmak bile istemeyip, Küllü Su bastilar iceriye.

Bu Küllü su, sizdigi yerde Betonlasip, Babasinin Mezari ve tasi oldu.

Baban orada yatmis olsaydi, ayni yasta olsaydin, acaba onlardan aldigin Para Kursagindan gecermiydi?.

O Kömürlerin icinde
Alıntı:

İlahi azrail, sen adamı öldürürsün... ) )

Yok yahu, senin gibi Milyonlar var.

Hakkini Kirsizlara kaptirirlar, Peslerindende halen hayranlari olurlar.

Bu yazilari Binlerce kisi okudugu icin, uyandirma amacli bu sekilde yaziyorum, sahsi bir Saldiri olarak algilama, olurmu.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.