Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.15, 02:11   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Çinli Sanıp Koreliyi Dövmek, Roboski’de Katır Öldürmek, Artvin’de..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster
@Aristo
Birde o dümbük dediklerin sürü halindeyken saldırıya geçerler, tek başlarına oldukları zaman değil.

Devlet Bahçeli'nin bir soru üzerine cevabı.!!!
Varın gerisini düşünün artık, bu adam % 16 küsür oy almış bir parti lideri.!

Ülkücü grupların Koreli turistlere saldırmasını değerlendiren Bahçeli

"Koreli ile Çinliyi ayırt edecek özellik nedir? Çekik göz. Baktı ki ikisi de çekik göz. Fark eder mi efendim?"
dedi.

Bu arada yazılanlardan kimse Uygur Türk'lerini desteklemediğimi çıkarmasın, sadece bu şekilde desteklemiyorum ve ülkem adına bu kadar bilinçsizliğe üzülüyorum.Buralarda böyle yapıldıkça acaba oradaki baskı daha artarmı acaba?

Ben nerede ezilen ve haksızlığa uğrayan varsa herkesin yanındayım.

Hani diyorum ki, keşke ülkücüler bu kadını sokakta görüp, çinli veya koreli diye kemiklerini kırana kadar dövselermiş...

Bu çinli... Pardon... Bu kadın Uygur Türkleri' nin Amerika' da yaşayan CIA ajanı lideridir. Bu çinli benzeri kadının adı Rabia Kadir. Görevi Uygur Türklerini ABD hesabına Çin' e karşı kullanmak... Aynı Apo' nun kürtleri Türkiye' ye karşı Amerika hesabına kullandığı gibi...

Ülkücüler bu kadını da görseler evire çevire döverlerdi...

Ve bayağı da iyi olurdu ha...

Ve dikkat; ülkücüler Çin' e karşı da Amerika' nın yanında!